Zavřít X :

Martin Bartoš Autorizovaný distributor 3M

Wittgensteinova 886/10, 772 00 Olomouc, e-mail: info@m-bartos.cz, web: www.m-bartos.cz

M Bartoš
podrobné hledání

 PC filtry, Fólie na displeje, fólie na display.

Potřebujete zajistit ochranu Vašich dat, vadí Vám nepříjemný odlesk monitoru nebo chcete zabránit poškození monitoru LCD? Nabízíme Vám řadu filtrů na monitory, které Vám budou určitě vyhovovat.

  • Pomohou ochránit před nepovolanými zraky cenné informace ve Vašem notebooku na cestách nebo během práce na veřejných prostorách.
  • Umožní Vám práci s důvěrnými informacemi u Vašeho stolu, aniž byste se vystavovali riziku, že tyto informace uvidí někdo nepovolaný.
  • Při pohledu z boku nejsou data na monitoru čitelná - obrazovka je černá.
  • Pomáhají omezit nepříjemné odlesky - díky tomu Vás nebudou trápit bolesti hlavy a únava očí.
  • Pomáhají chránit křehké LCD monitory před škrábanci, poškozením a otisky prstů.
     

Filtry pro zajištění ochrany soukromí

Počítačové filtry pro zajištění ochrany soukromí 3M Privacy Filters omezují pohled na monitor počítače z boku a tím zabraňují, aby se s daty seznámila jakákoli nepovolaná osoba.

Ochrana citlivých nebo důvěrných informací bývá obvykle v kanceláři dostatečně velká, avšak s tím, jak stále více lidí používá notebooky, se rychle zvyšuje riziko ztráty nebo úniku dat. Už se Vám někdy stalo, že jste pracovali s notebookem na veřejnosti a měli jste pocit, že se Vám někdo dívá přes rameno? Je celkem možné, že se někdo opravdu díval!

Z průzkumů provedených ve Velké Británii vyplývá, že 89% lidí na služebních cestách se dívá na data svých nic netušících sousedů, přičemž 69% lidí se žádným způsobem nesnaží svá data skrt. Únik dat je závažný problém a filtry pro zajištění ochrany dat 3M Privacy Filters Vám mohou pomoci toto riziko snížit. Omezí zorný úhel na Vašem notebooku nebo počítači tak, že pouze při přímém čelním pohledu na monitor jsou zobrazená data viditelná.
vikuiti, privatni filtry, filtry na ochranu soukromi, 3M, Mezanin, PC filtry

Filtry omezující lesk

Pokud používáte počítač často a zažíváte takové symptomy, jako je bolest hlavy, únava očí, bolest zad a krku, tak jste se pravděpodobně stali obětí takzvaného "Syndromu dívání do počítače" (CVS). Tyto symptomy mohou ovlivnit produktivitu a pohodlí v práci. Námi nabízené filtry eliminují lesk a snižují riziko CVS. Vyberte se si z naší nabídky vysoce účinných filtrů se světlým odstínem, naše filtry splňující požadavky ISO nebo standardní modely pro omezení lesku, které nabízíme za nižší cenu.
 

Ochranné filtry LCD/TFT

Přední stěna LCD monitoru nebo TFT obrazovky je mnohem křehčí než tradiční skleněný monitor CRT. Snadněji se poškrábe nebo poškodí a jeho oprava je drahá: použitím ochranného filtru ochráníte svoji investici.
 

 

Nákupní košík

Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

Přihlášení

přihlásit | registrovat

Nejprodávanější

Páska 3M pro přímé zasklívání okenních skel, černá 8mmx4,6m

Páska 3M pro přímé zasklívání okenních skel drží okamžitě, je vysoce přilnavá. Tvarování usnadňuje instalaci.

Cena: 1 830 Kč (s DPH)

Konektor zářezový U1B

Konektor U1B použitelný do průměru vodiče 0,9mm – 1,3mm slouží ke spojení max. 1páru(4žíly). Plněný gelem. Balení po 100ks.

Cena: 1 038 Kč (s DPH)

Scotchflex 3M - suchý zip páska 20x10 černá z obou stran

3M Scotchflex je lehce ohebná, tenká stahovací páska na principu suchého zipu. Je určena pro snadné a rychlé stahování a upevňování kabelů a libovolnou délkou opásání. Udrží velký mechanický tah i v p ...

Cena: 1 401 Kč (s DPH)

M Bartoš - Czech Republic, e-mail: info@m-bartos.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies