Zavřít X :

Martin Bartoš Autorizovaný distributor 3M

Wittgensteinova 886/10, 772 00 Olomouc, e-mail: info@m-bartos.cz, web: www.m-bartos.cz

M Bartoš
podrobné hledání

Telekomunikace 3M

Firma 3M je jedním z nejúspěšnějších a nejdéle působících hráčů na telekomunikačním trhu. Naší vizí je přinést inovativní a spolehlivá řešení pro sítě nové generace (Next Generation Network). Nabízíme nejucelenější a nejrozsáhlejší portfolio pasivních prvků pro výstavbu telekomunikačních sítí jak pro státní správu, armádu, železnici a energetiku, tak pro přístupové sítě kabelových a mobilních operátorů, či ústředny. Součástí nabídky jsou produkty pro strukturovanou kabeláž či řešení pro lokalizaci a značení inženýrských sítí.

Optické přístupové sítě / FTTx

Pasivní prvky 3M jsou ideální pro jednoduché a rychlé propojení optických sítí. 3M Vám pomůže, díky dlouhodobým zkušenostem s fyzickou vrstvou, vyvážit existující infrastrukturu nebo implementovat novou síť.

Konektory, spojky, adaptéry
Vyberte si ze široké škály konektorů a adapterů s ferulí, mechanických spojek, kabelových sestav a příslušenství vytvořených pro spojování optických sítí.

Úložné a závěsné zemní spojky a terminály
Tyto 3M produkty, vycházející z mnoha lety prověřené technologie těsnění ochrany optických spojů a kabelů. Jsou flexibilní, odolné a jednoduché na instalaci, udržování a rozšiřování.

Distribuční rozvaděče a skříně
3M platforma řešení pro ústředny přináší spolehlivost a jednoduchost do aplikací s vysokou hustotou. Od patentovaného řešení optických rozvaděčů a managementů vhodných do racků, až po široké pole sestav optických kabelů.

Přechodové krabice
Přechodové krabice jsou používány v FTTH aplikacích pro přechod kabelu z přístupové sítě do budov. Běžně se instalují na fasády rodinných domů, či do sklepů bytových domů.

Zásuvky
Zakončete vlákno Vaší FTTH sítě v nástěnné zásuvce 3M.

 

Metalické přístupové sítě

Jednoduché, odolné a efektivní! Produkty 3M pro metalické přístupové sítě poskytují cenově dostupné řešení pro dnešní prostředí náročné na vysokou kapacitu a přenosovou rychlost.

Konektory a spojky
3M vytvořilo původní průmyslový IDC konektor pod označením 3M Scotchlok™ UR. Nyní s rostoucí poptávkou po vysokorychlostních sítích, je kompletní nabídka 3M konektorů, spojek a modulů důležitá více než dříve.

Úložné zemní spojky a terminály
Integrita kabelových spojů je kritickým faktorem dodávky vysokorychlostních datových služeb. Tyto 3M produkty, vycházející z mnoha lety prověřené technologie těsnění ochrany metalických spojů a kabelů, jsou flexibilní, odolné a jednoduché na instalaci, udržování a rozšiřování.

Spojování a uzemňování
Zemnící tyče, řemínky a dráty pro odvedení napětí napříč kabeláží.

 

Řešení pro ústředny

Široká a ucelená nabídka distribučních rozvaděčů MDF, DDF a integrovaných POTS splitterů. Dodáváme jedny z nejkompaktnějších na platformě nezávislých standardních bloků na trhu.

xDSL bloky:

Inovativní design našich bloků se vyznačuje excelentními vlastnostmi, které umožňují rychlou instalaci a vysokou kapacitu, a které odpovídají požadavkům současné masové výstavby xDSL linek.

Vysokokapacitní propojování

Produktová nabídka zahrnuje paletu propojovacích bloků, kabelových skříní a rozvodů. Tato kategorie získala skvělé přijetí a uznání trhu pro své jednoduché zakončení, přenosové vlastnosti a nákladovou efektivnost.

Zakončovací moduly a systémy

Naše moduly a systémy pro zakončování prokazují skvělé spojovací schopnosti v různých typech aplikací.

Strukturovaná kabeláž

Ať se jedná o LAN nebo datové centrum, metaliku či optiku, ukončení v poli či průmyslově, propojení nebo protipožární ochranu, řada 3M Enterprise Network pomůže maximalizovat Vaší podnikovou infrastrukturu. 3M strukturovaná kabeláž nabízí vysoký výkon, nákladovou efektivitu a řešení přizpůsobené dle požadavků zákazníka. Jednoduchá instalace a použití.

Metalické a optické konektory

Design Cat5e, Cat6, Cat6A a Cat7 3M Volition RJ45 a VF-45 konektorů poskytuje konzistentní a opakovatelné výsledky. Rychlá instalace za použití minima nářadí a znovupoužitelnost přináší maximální systémový výkon a spolehlivost.

Zásuvky

3M Volition adaptéry, nástěnné zásuvky, zásuvky na nábytek a čelní desky.

Diagnostika telekomunikačních sítí Dynatel

Robustní rodina produktů 3M Dynatel™ v důvěrně známých žlutých kufrech přináší do diagnostiky modulární přístup. Nyní může jeden technik rychle a přesně vyšetřit, opravit a znovu zprovoznit místní smyčku pro pokročilé zákaznické služby, jako jsou vysokorychlostní internet, video a ethernet.

Lokalizace a značení inženýrských sítí

Rodina produktů 3M Dynatel přináší vedoucí řešení pro lokalizaci a značení kritických bodů uložených v zemi. Součástí je i sofistikovaný systém, který umožňuje naprogramování identifikovaných bodů na inteligentní markéry užívající RFID technologii, a rozhraní GPS/GIS systému pro přesné mapování.

Lokátory
Vysoce přesné lokátory a hledačky poruch přinášejí přesnou lokalizaci v zemi uložených prostředků.

Markéry
Programovatelné k uložení zákazníkem definovaných informací. 3M markéry pomáhají urychlit identifikaci a předejít drahým chybám. V nabídce různé typy.

Příslušenství
Kompletní sada příslušenství a náhradních dílu pro 3M Dynatel™ lokátory a markéry.

 

Nákupní košík

Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

Přihlášení

přihlásit | registrovat

Nejprodávanější

Ochranná fólie ve spreji 3M Paint Defender Spray Film

Ochranná fólie 3M Paint Defender Spray Film je ochranná fólie ve spreji. Tato ochranná fólie nanášená stříkáním pomocí aplikátoru 3M chráni lak automobilu. 3M Paint Defender Spray Film ochraňuje lak p ...

Cena: 570 Kč (s DPH)

Scotchflex 3M - suchý zip páska 20x10 černá z obou stran

3M Scotchflex je lehce ohebná, tenká stahovací páska na principu suchého zipu. Je určena pro snadné a rychlé stahování a upevňování kabelů a libovolnou délkou opásání. Udrží velký mechanický tah i v p ...

Cena: 402 Kč (s DPH)

Leštící sada 3M, sada na opravu škrábanců na laku

Sada 3M pro opravu drobných vad na laku způsobené provozem vozidla pro kutily s profi brusným a leštícím materiálem 3M. Všechny komponenty sady na renovaci světlometů 3M se používají na jakékoliv vrta ...

Cena: 568 Kč (s DPH)

M Bartoš - Czech Republic, e-mail: info@m-bartos.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu