Zavřít X :

Martin Bartoš Autorizovaný distributor 3M

Wittgensteinova 886/10, 772 00 Olomouc, e-mail: info@m-bartos.cz, web: www.m-bartos.cz

M Bartoš
podrobné hledání

Telekomunikace 3M

Firma 3M je jedním z nejúspěšnějších a nejdéle působících hráčů na telekomunikačním trhu. Naší vizí je přinést inovativní a spolehlivá řešení pro sítě nové generace (Next Generation Network). Nabízíme nejucelenější a nejrozsáhlejší portfolio pasivních prvků pro výstavbu telekomunikačních sítí jak pro státní správu, armádu, železnici a energetiku, tak pro přístupové sítě kabelových a mobilních operátorů, či ústředny. Součástí nabídky jsou produkty pro strukturovanou kabeláž či řešení pro lokalizaci a značení inženýrských sítí.

Optické přístupové sítě / FTTx

Pasivní prvky 3M jsou ideální pro jednoduché a rychlé propojení optických sítí. 3M Vám pomůže, díky dlouhodobým zkušenostem s fyzickou vrstvou, vyvážit existující infrastrukturu nebo implementovat novou síť.

Konektory, spojky, adaptéry
Vyberte si ze široké škály konektorů a adapterů s ferulí, mechanických spojek, kabelových sestav a příslušenství vytvořených pro spojování optických sítí.

Úložné a závěsné zemní spojky a terminály
Tyto 3M produkty, vycházející z mnoha lety prověřené technologie těsnění ochrany optických spojů a kabelů. Jsou flexibilní, odolné a jednoduché na instalaci, udržování a rozšiřování.

Distribuční rozvaděče a skříně
3M platforma řešení pro ústředny přináší spolehlivost a jednoduchost do aplikací s vysokou hustotou. Od patentovaného řešení optických rozvaděčů a managementů vhodných do racků, až po široké pole sestav optických kabelů.

Přechodové krabice
Přechodové krabice jsou používány v FTTH aplikacích pro přechod kabelu z přístupové sítě do budov. Běžně se instalují na fasády rodinných domů, či do sklepů bytových domů.

Zásuvky
Zakončete vlákno Vaší FTTH sítě v nástěnné zásuvce 3M.

 

Metalické přístupové sítě

Jednoduché, odolné a efektivní! Produkty 3M pro metalické přístupové sítě poskytují cenově dostupné řešení pro dnešní prostředí náročné na vysokou kapacitu a přenosovou rychlost.

Konektory a spojky
3M vytvořilo původní průmyslový IDC konektor pod označením 3M Scotchlok™ UR. Nyní s rostoucí poptávkou po vysokorychlostních sítích, je kompletní nabídka 3M konektorů, spojek a modulů důležitá více než dříve.

Úložné zemní spojky a terminály
Integrita kabelových spojů je kritickým faktorem dodávky vysokorychlostních datových služeb. Tyto 3M produkty, vycházející z mnoha lety prověřené technologie těsnění ochrany metalických spojů a kabelů, jsou flexibilní, odolné a jednoduché na instalaci, udržování a rozšiřování.

Spojování a uzemňování
Zemnící tyče, řemínky a dráty pro odvedení napětí napříč kabeláží.

 

Řešení pro ústředny

Široká a ucelená nabídka distribučních rozvaděčů MDF, DDF a integrovaných POTS splitterů. Dodáváme jedny z nejkompaktnějších na platformě nezávislých standardních bloků na trhu.

xDSL bloky:

Inovativní design našich bloků se vyznačuje excelentními vlastnostmi, které umožňují rychlou instalaci a vysokou kapacitu, a které odpovídají požadavkům současné masové výstavby xDSL linek.

Vysokokapacitní propojování

Produktová nabídka zahrnuje paletu propojovacích bloků, kabelových skříní a rozvodů. Tato kategorie získala skvělé přijetí a uznání trhu pro své jednoduché zakončení, přenosové vlastnosti a nákladovou efektivnost.

Zakončovací moduly a systémy

Naše moduly a systémy pro zakončování prokazují skvělé spojovací schopnosti v různých typech aplikací.

Strukturovaná kabeláž

Ať se jedná o LAN nebo datové centrum, metaliku či optiku, ukončení v poli či průmyslově, propojení nebo protipožární ochranu, řada 3M Enterprise Network pomůže maximalizovat Vaší podnikovou infrastrukturu. 3M strukturovaná kabeláž nabízí vysoký výkon, nákladovou efektivitu a řešení přizpůsobené dle požadavků zákazníka. Jednoduchá instalace a použití.

Metalické a optické konektory

Design Cat5e, Cat6, Cat6A a Cat7 3M Volition RJ45 a VF-45 konektorů poskytuje konzistentní a opakovatelné výsledky. Rychlá instalace za použití minima nářadí a znovupoužitelnost přináší maximální systémový výkon a spolehlivost.

Zásuvky

3M Volition adaptéry, nástěnné zásuvky, zásuvky na nábytek a čelní desky.

Diagnostika telekomunikačních sítí Dynatel

Robustní rodina produktů 3M Dynatel™ v důvěrně známých žlutých kufrech přináší do diagnostiky modulární přístup. Nyní může jeden technik rychle a přesně vyšetřit, opravit a znovu zprovoznit místní smyčku pro pokročilé zákaznické služby, jako jsou vysokorychlostní internet, video a ethernet.

Lokalizace a značení inženýrských sítí

Rodina produktů 3M Dynatel přináší vedoucí řešení pro lokalizaci a značení kritických bodů uložených v zemi. Součástí je i sofistikovaný systém, který umožňuje naprogramování identifikovaných bodů na inteligentní markéry užívající RFID technologii, a rozhraní GPS/GIS systému pro přesné mapování.

Lokátory
Vysoce přesné lokátory a hledačky poruch přinášejí přesnou lokalizaci v zemi uložených prostředků.

Markéry
Programovatelné k uložení zákazníkem definovaných informací. 3M markéry pomáhají urychlit identifikaci a předejít drahým chybám. V nabídce různé typy.

Příslušenství
Kompletní sada příslušenství a náhradních dílu pro 3M Dynatel™ lokátory a markéry.

 

Nákupní košík

Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

Přihlášení

přihlásit | registrovat

Nejprodávanější

Leštící sada 3M, sada na opravu škrábanců na laku

Sada 3M pro opravu drobných vad na laku způsobené provozem vozidla pro kutily s profi brusným a leštícím materiálem 3M. Všechny komponenty sady na renovaci světlometů 3M se používají na jakékoliv vrta ...

Cena: 1 612 Kč (s DPH)

Leštění světel 3M, Sada na renovaci a leštění světlometů,

Díky této sadě na leštění a renovaci světlometů, leštění světel od společnosti 3M v několika krocích navrátíte ztracený lesk světlům Vašeho vozu. Sada na leštění a renovaci světlometů 3M se skládá z j ...

Cena: 1 764 Kč (s DPH)

Scotchflex 3M - suchý zip páska 20x10 černá z obou stran

3M Scotchflex je lehce ohebná, tenká stahovací páska na principu suchého zipu. Je určena pro snadné a rychlé stahování a upevňování kabelů a libovolnou délkou opásání. Udrží velký mechanický tah i v p ...

Cena: 1 401 Kč (s DPH)

M Bartoš - Czech Republic, e-mail: info@m-bartos.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies