Zavřít X :

Martin Bartoš Autorizovaný distributor 3M

Wittgensteinova 886/10, 772 00 Olomouc, e-mail: info@m-bartos.cz, web: www.m-bartos.cz

M Bartoš
podrobné hledání

Brýle 3M - ochranné pomůcky

3M, přední světový výrobce osobních ochranných pomůcek je hrdá, že může nabízet výrobky značky Peltor jako součást své produktové řady. Cílem 3M je zajistit uspokojení potřeb svých zákazníků v oblasti ochranných pomůcek, zejména v oblasti ochranných brýlí.

Značka 3M, důvěryhodná díky svému přednímu postavení mezi výrobci ochranných pomůcek na ochranu zraku nabízí komplexní řadu sportovních ochranných brýlí, slunečních brýlí, brýlí pro běžné denní nošení, klasických brýlí i uzavřených bezpečnostních ochranných brýlí.

Nabídka produktů  pro ochranu zraku 3M sestává z řady různých prvků v moderním a stylovém provedení, ze které si jistě vyberete. Ve všech případech se jedná o ochranné brýle, které Váš zrak ochrání před mnoha nebezpečnými faktory. K dispozici jsou v různých povrchových úpravách, s různými zorníky a příslušenstvím a to v těchto řadách: Prémiové brýle 3M, Pohodlené brýle 3M, Klasické brýle 3M, Pohodlné ochranné brýle 3M, Klasické ochranné brýle 3M

              

U mnoha produktů lze parametry ochrany nastavovat. Dodávají se s měkkými materiály na kontaktních plochách, díky nimž lépe sednou a jsou pohodlnější bez ohledu na tvarové a rozměrové odlišnosti obličejových partií.

Prostředky na ochranu zraku je třeba používat společně s jinými osobními ochrannými pomůckami. Je důležité, aby byly pohodlí a těsnost zachovány i v této kombinaci. Naši nabídku lze využívat ve spojení s prostředky na ochranu sluchu a dýchacích orgánů 3M.

                                

brýle 3M, sluneční brýle 3M, ochranné brýle 3M

podkategorie --> Prémiové brýle 3M

podkategorie --> Pohodlné brýle 3M

podkategorie --> Klasické brýle 3M

podkategorie --> Pohodlné ochranné brýle 3M

podkategorie --> Klasické ochranné brýle 3M

 

Nákupní košík

Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

Přihlášení

přihlásit | registrovat

Nejprodávanější

Izolační páska 3M Scotch 2228 50x3 černá

Dvousložková izolační a těsnicí páska se silnou vrstvou mastixu na vnitřní straně a samosvařitelným syntetickým kaučukem EPR na straně vnější. Dodává se na lineru. Díky mastixu velmi dobře drží na vše ...

Cena: 1 639 Kč (s DPH)

Páska 3M pro přímé zasklívání okenních skel, černá 8mmx4,6m

Páska 3M pro přímé zasklívání okenních skel drží okamžitě, je vysoce přilnavá. Tvarování usnadňuje instalaci.

Cena: 1 830 Kč (s DPH)

Konektor zářezový U1B

Konektor U1B použitelný do průměru vodiče 0,9mm – 1,3mm slouží ke spojení max. 1páru(4žíly). Plněný gelem. Balení po 100ks.

Cena: 1 038 Kč (s DPH)

M Bartoš - Czech Republic, e-mail: info@m-bartos.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies