Zavřít X :

Martin Bartoš Autorizovaný distributor 3M

Wittgensteinova 886/10, 772 00 Olomouc, e-mail: info@m-bartos.cz, web: www.m-bartos.cz

M Bartoš
podrobné hledání

Štítkovač 3M - PL300 (PL, ČR, SK, HU)

Průmyslový štítkovač PL300
Kód položky:
DE272939476
Dostupnost (dny):
Na dotaz
Cena (s DPH):
12 840 Kč
Výrobce:
3M

Poskytuje vysoký výkon pro náročné aplikace. Štítkovač PL300 lze snadným způsobem připojit k PC přes USB kabel. Díky tomu můžete vytvářet štítky přímo na PC, jednoduše stahovat a nahrávat data a ukládat štítky pro dokumentační účely. Přenos dat je možný z libovolného programu pracujícího pod operačním systémem Windows®. Vytvářet štítky samozřejmě lze i bez propojení k PC přímo na místě použití.

Štítkovač PL300

Nejvyšší třída štítkovačů 3M, která je dodávána v ochranném plastovém kufříku společně se softwarem 3M PL Connect, kazetou s pružnou bílou nylonovou páskou šířky 24 mm, kazetou s bílou PVC páskou šířky 9 mm, registrační kartou, USB kabelem, Lithium-Ion akumulátorem a síťovým adaptérem.

 - moderní funkce, tlačítka rychlého přístupu k symbolům a jednoduchá intuitivní obsluha šetří Váš čas i náklady. Snadno si můžete nastavit automatické nastavení rozměrů, rozteče a formátů štítků.
- vestavěná paměť 1MB slouží k uložení více než 1000 druhů štítků.
- 250 předem naprogramovaných elektro/průmyslových symbolů, 150 nadefinovaných aplikačních štítků. Tisk čárových kódů. Uložení vlastních symbolů, grafiky a firemních log.
- tisk na štítky od 6mm do 24mm.
- velkoplošný podsvícený displej dovoluje zpracování, náhled a prohlížení více štítků najednou.
- díky moderní technologii tepelného tisku a vestavěnému řezači lze bezproblémově zpracovávat různé druhy označovacích pásek.
- indikátor nabití baterie. Rychlé nabíjení. Snadná manipulace s kazetami. Zabudovaný řezač pásky
- hmotnost sady 2450g (hmotnost samotného štítkovače PL300 898g).

 

 

 

 

Nákupní košík

Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

Přihlášení

přihlásit | registrovat

Nejprodávanější

Izolační páska 3M Scotch 2228 25x3 černá

Dvousložková izolační a těsnicí páska se silnou vrstvou mastixu na vnitřní straně a samosvařitelným syntetickým kaučukem EPR na straně vnější. Dodává se na lineru. Díky mastixu velmi dobře drží na vše ...

Cena: 559 Kč (s DPH)

Ochranná fólie ve spreji 3M Paint Defender Spray Film

Ochranná fólie 3M Paint Defender Spray Film je ochranná fólie ve spreji. Tato ochranná fólie nanášená stříkáním pomocí aplikátoru 3M chráni lak automobilu. 3M Paint Defender Spray Film ochraňuje lak p ...

Cena: 570 Kč (s DPH)

Izolační páska 3M Temflex 1500 19x20 černá

Pásky Temflex 1500 se hodí pro všechny běžné aplikace do 1kV, jsou odolné proti oleji, rozpouštědlům a kyselinám, samozhášivé, velmi pevné při dobré pružnosti. Černá páska je odolná i proti UV záření. ...

Cena: 34 Kč (s DPH)

M Bartoš - Czech Republic, e-mail: info@m-bartos.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu