Zavřít X :

Martin Bartoš Autorizovaný distributor 3M

Wittgensteinova 886/10, 772 00 Olomouc, e-mail: info@m-bartos.cz, web: www.m-bartos.cz

M Bartoš
podrobné hledání
3M Reflexní materiály - Nažehlovací reflexní materiály 3M - 3M Scotchlite - reflexní materiál 5510

3M Scotchlite - reflexní materiál 5510

Kód položky:
5510
Dostupnost (dny):
Na objednávku
Cena (s DPH):
15 386 Kč
Výrobce:
3M

3M Scotchlite - reflexní materiál 5510

3M, přední výrobce prostředků ochrany zdraví a bezpečnosti při práci, uvedla na český trh reflexní materiál 3M Scotchlite 5510. Tento reflexní materiál 3M je vhodný k aplikaci na výstražné oděvy, které mají zvýšit viditelnost uživatele ve tmě, nebo ve zhoršených světelných podmínkách. Ocení ho nejen lidé pracující v dopravě, ale i například poštovní doručovatelé nebo policisté. Určen je rovněž pro civilní použití, kde spolehlivě ochrání například chodce, kondiční běžce, cyklisty a hlavně děti. Své výborné vlastnosti ocení jeho nositelé zejména na silnicích, kdy se po osvětlení světlomety automobilu reflexní materiál 3M Scotchlite 5510 jeví jako zářivě bílý, a to i v situaci, kdy se takto oblečená osoba pohybuje po krajnici. Reflexní materiály 3M Scotchlite používají technologii vícenásobného odrazu označovanou jako retroreflexe, při jejímž použití se paprsky světla odráží zpět ve směru, ve kterém dopadají. Budete vidět a zůstanete v bezpečí.

Reflexní materiál 3M Scotchlite 5510 je nažehlovací páska, která má na povrchu miniaturní skleněné kuličky zapuštěné do vrstvy z trvanlivého polymeru s polymerovým lepidlem, jež se teplem aktivuje. 3M Scotchlite 5510 lze stříhat do požadovaných rozměrů. Doporučuje se jak stříhání ruční, tak na padacích nůžkách. 3M Scotchlite 5510 je možné aplikovat ve formě pásek přímo na různé typy podkladů, nedoporučuje se však aplikace na oděvy, které jsou vystaveny hrubému zacházení a nemohou se prát běžnými postupy v domácí pračce. Oděvy s reflexním materiálem 3M Scotchlite 5510 lze prát při 60°C a snesou až 75 pracích cyklů, aniž by reflexní materiál ztratil své retroreflexní vlastnosti. Tento materiál dobře snáší i chemické čištění.

Reflexní materiály je důležité používat zejména v situacích, kdy zvýšená viditelnost může snížit, anebo zabránit riziku nehody. Lidé pracující v rizikových prostředích, kde hrozí dopravní nehody, nebo jiná nebezpečí, by neměli nošení oděvů s vysokou viditelností podceňovat. Platí to především pro dálnice, venkovské silnice a městské ulice, prostředí na železnici, na letištích, nebo pro pracovníky záchranných služeb, atd.

Tento reflexní materiál 3M splňuje požadavky kladené na retroreflexní vlastnosti normou ČSN EN 471, třída 2. 

Barva bílá - segmentovaná
Délka 200 m
Šířka 50,8 mm
m2/role 10,16 m2
Prací postup praní při 60°C
Počet pracích cyklů                      75 cyklů                  

Chcete být viditelní stejně jako?

 

 

Nákupní košík

Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

Přihlášení

přihlásit | registrovat

Nejprodávanější

Izolační páska 3M Temflex 1500 19x20 černá

Pásky Temflex 1500 se hodí pro všechny běžné aplikace do 1kV, jsou odolné proti oleji, rozpouštědlům a kyselinám, samozhášivé, velmi pevné při dobré pružnosti. Černá páska je odolná i proti UV záření. ...

Cena: 1 033 Kč (s DPH)

Sada na renovaci laku 3M, sada na opravu škrábanců

Sada 3M pro opravu drobných vad na laku způsobené provozem vozidla pro kutily s profi brusným a leštícím materiálem 3M. Všechny komponenty sady na renovaci světlometů 3M se používají na jakékoliv vrta ...

Cena: 1 612 Kč (s DPH)

Konektor zářezový U1B

Konektor U1B použitelný do průměru vodiče 0,9mm – 1,3mm slouží ke spojení max. 1páru(4žíly). Plněný gelem. Balení po 100ks.

Cena: 1 038 Kč (s DPH)

M Bartoš - Czech Republic, e-mail: info@m-bartos.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies