Zavřít X :

Martin Bartoš Autorizovaný distributor 3M

Wittgensteinova 886/10, 772 00 Olomouc, e-mail: info@m-bartos.cz, web: www.m-bartos.cz

M Bartoš
podrobné hledání

Autošampón Meguiars ULTIMATE WASH and WAX 1420 ml

autošampón ultimate wash and wax
Kód položky:
G17748
Cena (s DPH):
498 Kč
Výrobce:
Meguiar's

Autošampón UTIMATE WASH and WAX je ideální způsob jak udržovat ochranu a nejblištivější lesk v období mezi voskováním Vašeho vozu a zároveň dokonale odstranit špínu.

AUTOŠAMPÓN ULTIMATE and WAX

Autošampón Meguiar's GOLD CLASS CAR WASH je navrhnut tak, aby jste svůj vůz umyli a zároveň chránili. Tento autošampón je ideální způsob jak udržovat ochranu a lesk v období mezi voskováním Vašeho vozidla a zároveń dokonale odstranit špínu a nečistoty. Jeho hybridní technologie karnaubského vosku a syntetických polymerů zajišťuje ochranu při mytí a zároveň dodává lesk. Ultimate Wash and Wax šampón lze kombinovat se všemi druky vosky Meguiar's. Pro vynikající výsledky použijte z Meguiar's příslušenství mycí houby a hadry.

Množství: 1420 ml

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Nalijte 30 ml z lahve do kbeliku a přidejte 4 l vody. Naneste na povrch vozu mycí rukavicí nebo houbičou. Opláchněte důkladně vodou. Pro dosušení použijte přírodní jelenici Meguiar's nebo sučící ručník Meguiar's.

Jak používat autošampón Maguiar's ULTIMATE WASH and WAX

 

Nákupní košík

Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

Přihlášení

přihlásit | registrovat

Nejprodávanější

Konektor zářezový U1B

Konektor U1B použitelný do průměru vodiče 0,9mm – 1,3mm slouží ke spojení max. 1páru(4žíly). Plněný gelem. Balení po 100ks.

Cena: 1 038 Kč (s DPH)

Izolační páska 3M Scotch 2228 25x3 černá

Dvousložková izolační a těsnicí páska se silnou vrstvou mastixu na vnitřní straně a samosvařitelným syntetickým kaučukem EPR na straně vnější. Dodává se na lineru. Díky mastixu velmi dobře drží na vše ...

Cena: 1 529 Kč (s DPH)

Izolační páska 3M Scotch 2228 50x3 černá

Dvousložková izolační a těsnicí páska se silnou vrstvou mastixu na vnitřní straně a samosvařitelným syntetickým kaučukem EPR na straně vnější. Dodává se na lineru. Díky mastixu velmi dobře drží na vše ...

Cena: 1 639 Kč (s DPH)

M Bartoš - Czech Republic, e-mail: info@m-bartos.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies