Zavřít X :

Martin Bartoš Autorizovaný distributor 3M

Wittgensteinova 886/10, 772 00 Olomouc, e-mail: info@m-bartos.cz, web: www.m-bartos.cz

M Bartoš
podrobné hledání

Autošampón Meguiars ULTIMATE WASH and WAX 1420 ml

autošampón ultimate wash and wax
Kód položky:
G17748
Cena (s DPH):
498 Kč
Výrobce:
Meguiar's

Autošampón UTIMATE WASH and WAX je ideální způsob jak udržovat ochranu a nejblištivější lesk v období mezi voskováním Vašeho vozu a zároveň dokonale odstranit špínu.

AUTOŠAMPÓN ULTIMATE and WAX

Autošampón Meguiar's GOLD CLASS CAR WASH je navrhnut tak, aby jste svůj vůz umyli a zároveň chránili. Tento autošampón je ideální způsob jak udržovat ochranu a lesk v období mezi voskováním Vašeho vozidla a zároveń dokonale odstranit špínu a nečistoty. Jeho hybridní technologie karnaubského vosku a syntetických polymerů zajišťuje ochranu při mytí a zároveň dodává lesk. Ultimate Wash and Wax šampón lze kombinovat se všemi druky vosky Meguiar's. Pro vynikající výsledky použijte z Meguiar's příslušenství mycí houby a hadry.

Množství: 1420 ml

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Nalijte 30 ml z lahve do kbeliku a přidejte 4 l vody. Naneste na povrch vozu mycí rukavicí nebo houbičou. Opláchněte důkladně vodou. Pro dosušení použijte přírodní jelenici Meguiar's nebo sučící ručník Meguiar's.

Jak používat autošampón Maguiar's ULTIMATE WASH and WAX

 

Nákupní košík

Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

Přihlášení

přihlásit | registrovat

Nejprodávanější

Scotchflex 3M - suchý zip páska 20x10 černá z obou stran

3M Scotchflex je lehce ohebná, tenká stahovací páska na principu suchého zipu. Je určena pro snadné a rychlé stahování a upevňování kabelů a libovolnou délkou opásání. Udrží velký mechanický tah i v p ...

Cena: 1 401 Kč (s DPH)

Konektor zářezový U1B

Konektor U1B použitelný do průměru vodiče 0,9mm – 1,3mm slouží ke spojení max. 1páru(4žíly). Plněný gelem. Balení po 100ks.

Cena: 1 038 Kč (s DPH)

Leštění a renovace plastových světlometů - Profi systém 3M 50663

Leštění a renovace světlometů, světel pomocí Profi systém 3M 50663. Tento systém 3M 50663 je sada k profesionálnímu použití v praktickém balení v kufříku. Vhodné jako doplňková služba k lakovnám a kar ...

Cena: 26 409 Kč (s DPH)

M Bartoš - Czech Republic, e-mail: info@m-bartos.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies